تندخوانی تقویت حافظه

(0 بررسی)
﷼5,900,000 ﷼4,900,000
mindmap image

اولین سوالی که همیشه در ذهن بوجود میاد این هست که چرا به این کارگاه تندخوانی تقویت حافظه و تمرکز نیاز داریم ؟

همه ما همیشه رویاهایی برای خودمان ساختیم، اما نمی دانیم برای رسیدن به آنها باید چه کارهایی را انجام دهیم ؟

بنظر شما اولین قدم برای رسیدن به رویاهامون چه چیزی میتونه باشه ؟ 

بطور یقین می توان گفت برای دسترسی و دستیابی به هر هدف و آرزویی که در زندگی بدنبال آن هستیم می بایست مطالعه کردن و آموزش را در راس هرمی آن بدانیم. هیچ موفقیتی بدون مطالعه قابل دسترس نیست.

bill gates ketabkhani

از ابتدای شروع به تحصیل تا همین الان بسیار شنیده ایم که به ما گفته اند کتاب بخون و مطالعه داشته باش آینده خودت را بساز  اما چطور ؟ هیچ کس به ما نگفته چطور باید بصورت صحیح مطالعه داشته باشیم !!
انسان ها در طی سالیان متمادی ، پیشرفت های زیادی در عرصه های متفاوت داشته اند اما در مطالعه خود چطور ؟
آیا زمان آن نرسیده که برای مطالعه کردن خود نیز از شیوه های نوین جهانی استفاده کنیم ؟


شاید اولین سوالی که در ذهن هر کدام ما پیش بیاد این باشه که :

خیلی خب من هم قبول دارم که مطالعه کردن و کتاب خوندن خوبه ! اما اونقدرها هم که میگید نمیتونه تو زندگی هر کدام از ما تاثیر بگذاره !!

دلیل قدرت کتاب ها و همچنین این که می تواند در زندگی هر یک از ما تاثیرگذار باشد را می توان یک موضوع اساسی دانست در تمامی دوران ها این کتاب بوده است که توانسته ملت ها و جوامع مختلف را به پیشرفت های اساسی برساند. همچنین باید در نظر داشته باشیم افراد یک جامعه در برخورد با اطلاعاتی که از کتاب ها و دانشی که بدست می آورند با آنها مقابله نمی کنند. سعی می کنند به مطالب آن عمل کرده و یا حداقل کمی به آن فکر کنند.

اما در کارگاه تندخوانی نیز افرادی هستند که به فکر مقابله با مطالب نوین آموزشی و مدرس این دوره باشند و دائما سوالات زیر در ذهنشان نقش می بندد و از او سوال می کنند ؟

 • آیا این کارگاه برای من هم میتواند مفید باشد ؟‌
 • آیا می توانم هم تند بخونم و هم درک مطلب داشته باشم ؟
 • تندخوانی تنها برای کتاب های عمومیه ؟‌ برای کتاب های تخصصی چی ؟‌
 • چه مطالبی در این کارگاه مطرح می شود ؟
 • اگر شرکت کردیم و جواب نگرفتیم چی ؟

در ادامه قصد داریم به تمامی سوالات عزیزان پاسخ دهیم پس با ما همراه باشید


آیا دوره تندخوانی برای من هم می تواند مفید باشد ؟‌

قبل از شروع دوره بیشترین سوالی که توسط مخاطبین پرسیده می شود این است که آیا این کارگاه برای من نیز می تواند مفید باشد یا خیر. جالب است بدانید :

 • اگر به دنبال تغییر در کیفیت زندگی ، رشد شخصی و اجتماعید هستید
 • اگر به دنبال پیشرفت شغلی و ارتقا کسب و کار خود هستید
 • اگر به دنبال روش مطالعه صحیح و یادگیری مناسب برای قبول شدن در کنکور ها هستید
 • اگر می خواهید در امتحانات و مصاحبه های خود نتیجه مطلوب را بدست آورید
 • اگر به دنبال روش های نوین خلاصه برداری هستید
 • و …….

بدون شک این دوره  برای هر فردی از سنین 12 تا حتی 70 سال می تواند مفید باشد چراکه تمام روش هایی که در این دوره مطرح می شود به گونه ای است که برای هر سنی و در هر مقطعی بسیار کاربردی است.


تندخوانی فقط برای کتاب های عمومی نتیجه میده ! کتاب های سخت و تخصصی چی ؟ 

این دوره به گونه ایی طراحی شده که نه تنها بر روی کتاب های عمومی نتیجه عالی میدهد همچنین بر روی کتاب های رشته های تخصصی نیز کاملا قابل انجام می باشد ( حتی دکترای تخصصی ). سعی ما در این دوره بر این بوده است که با ارائه بهترین روش های مطالعه روز جهان و پیاده سازی آن بر روی تمامی کتب تخصصی بهانه های مختلف را از شما بگیریم.

ما تمام تلاش خود را انجام دادیم که دوره تندخوانی و تقویت حافظه بتواند روش مطالعه را به شما عزیزان ارائه کند تا شما عزیزان نیز بتوایند در مسیر پر پیچ و خم کنکور بهترین نتایج را رقم بزنید

احتمالا برای شما هم این سوال بوجود آمده است که به چه صورت این روش را روی کتاب های خود پیاده سازی نماییم آخه روزنامه که نیست بخونیم و رد شویم اگر متوجه نشدم چی ؟ 

در این دوره به شما آموزش داده می شود که به چه صورت با تکنیک های مختلف بتوانید با سرعت بالا مطالعه کنید و درک مطلب خوبی نیز بدست آورید.


و اما سرفصل های دوره تندخوانی و تقویت حافظه

maharat motale moeeini

 • آشنایی با عملکرد مغز: با عملکرد و نحوه کارکرد مغز خود آشنا خواهید شد. اینکه به چه صورت در مغز ما یک مطلب جدید شکل می گیرد و تبدیل به عادت می شود. یادگیری نحوه عملکرد مغز بر مبنای BBL (یادگیری مغز محور) جهت افزایش میزان یادگیری و بازدهی بالا جهت مطالعه موثر
 • آموزش روش صحیح مطالعه: همانطور که گفته شد زیاد درس خواندن عامل قبولی و موثر برای تندخوانی نیست. در این بخش به شما روش مطالعه صحیحی آموزش داده خواهد شد که از طریق آن میتوانید میزان به خاطر سپاری محتوا در ذهنتان را چندین برابر کنید.
 • تکنیک های تندخوان: افزایش حداقل ۳ برابری سرعت مطالعه با به کارگیری برترین تکنیک های تندخوانی مطرح می شود. همچنین با به روزترین تکنیک های تندخوانی آشنا می شوید تا در کمترین زمان ، بیشترین حجم مطالعه را داشته باشید.
 • آموزش نقشه ذهنی mindmap : آموزش برترین روش خلاصه برداری و نت برداری روز جهان که با کمک این روش شما میتوانید به سادگی و در سریعترین زمان ممکن یک محتوا را خلاصه و به خوبی به خاطر بسپارید. این روش یکی از قوی ترین روش های نت برداری در جهان است که بر مبنای عملکرد مغز طراحی شده است.
 • تکنیکهای افزایش تمرکز:  بسیاری از دانش آموزان و حتی بزرگسالان عزیز شاید در هنگام مطالعه و آموزش تندخوانی مشکلی در زمینه مطالعه نداشته باشند اما بطو مکرر حواس افراد به موضوعات مختلف پرت شده و تمرکز کافی را ندارند در این دوره آموزش تندخوانی برای شما عزیزان برترین تکنیک های افزایش تمرکز را قرار دادیم.
 • تقویت حافظه و هوش: برخی از افراد در هنگام مطالعه خود گله دارند که موضوعی که مطالعه کردند در ذهنشان باقی نمی ماند و هیچ چیزی یادشان نمی ماند. آموزش برترین روش های تقویت هوش و حافظه از طریق بازی ها حافظه و همچنین تمرینات و نرم افزارهای آموزشی در این دوره در نظر گرفته شده است.
 • ارائه برترین نرم افزارهای تندخوانی: در اغلب کارگاه های تندخوانی دیده شده است که افراد به سرعت مطالعه و درک مناسبی دست پیدا می کنند اما بعد از اتمام دوره متاسفانه مطالعه این افراد به همان سرعت و کیفیت قبل باز می گردد. به همین جهت برای شما نرم افزار هایی را در نظر گرفته ایم تا بعد از اتمام دوره نیز بتوانید توسط آنها به افزایش سرعت مطالعه خود ادامه دهید.

با شرکت در این دوره چه مواردی را بدست می آورم ؟

محتوای آموزشی

محتوای آموزشی تمامی جلسات که بارها می توانید ببینید و با تکرار کامل موضوعات را آموزش ببینید

 

جزوه آکادمی معینی

یک جزوه 80 صفحه ایی شامل تمرینات مختلف و تمامی مواردی که در این دوره شما به آن نیاز دارید

پشتیبانیپشتیبانی 30 روزه بصورت آنلاین از ابتدای روزی که شما دوره را تهیه می نمایید ( شامل بررسی تمرینات و پاسخگویی به تمامی سوالات )

شبکه های اجتماعیعضویت در گروه های شبکه مجازی آکادمی معینی و دریافت بروز ترین مطالب و تبادل نظر با سایر شرکت کنندگان

نرم افزار های آکادمی معینی

نرم افزار های ویژه تندخوانی و تقویت حافظه


دستاورد من بعد از اتمام این دوره چه خواهد بود ؟ 

 • آموزش و یادگیری بهترین روش مطالعه روز جهان و پیاده سازی آن روی تمامی محتواهای درسی و غیر درسی 
 • افزایش سرعت مطالعه تا حداقل 3 برابر به همراه درک مطلب 
 • فعالیت بهتر و سریعتر دو نیم کره مغز
 • ایجاد مسیر عصبی صحیح در زمینه مطالعه
 • آموزش بهترین روش مرور کتاب (‌ با استفاده از نقشه ذهنی و مایند مپ )‌
 • لذت بردن هنگام مطالعه

چرایی پیگیری ۳۰ روزه دوره 

برخی از مخاطبین گرامی در دوره‌های تندخوانی و تقویت حافظه از این مسئله نگران هستند که در پایان دوره امکان دارد که سرعت مطالعه به حالت قبل از دوره باز گردد.
برای حل این مسیله تیم آموزشی آکادمی معینی با کمک نفرات برتر دوره های پیشین و همچنین خود مدرس، این پیگیری ۳۰ روزه  را بطور کامل انجام می دهد تا مسیر عصبی مطالعه به شیوه صحیح در ذهن تمامی شرکت‌کنندگان ساخته شود.
این اطمینان به تمامی شرکت کنندگان محترم در این دوره داده می شود که با کمک این پیگیری سرعت مطالعه شما افزایش خواهد یافت.

همچنین تمامی تمرین های ارسالی توسط شما توسط مجموعه و همچنین تیم همیار بطور کامل مورد تجزیه و تحلیل و آنالیز قرار میگیرد.


و اما گارنتی دوره 

با توجه به این که به تمامی محتوای این دوره و اثر بخشی آن با انجام تمرینات برای شما عزیزان اطمینان کامل دارم متعهد می شویم در صورتی که تمرینات را در زمان مشخص شده انجام داده و ارسال نماییدو در پایان دوره به نتیجه مطلوب دست پیدا نکنید تمام وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد.

گارانتی

ویژگی های دوره

 • درس 22
 • آزمونها 0
 • مدت زمان 20
 • سطح مهارت پیشرفته
 • زبان فارسی
 • دانشجویان 7
 • ارزیابی خود

نظرات

میانگین امتیاز

0
0 امتیاز

جزئیات امتیاز

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%