و اما داستان ما

از کجا شروع شد

قبل از هر مطلبی

سلام دوست خوب منممنون بابت این که زمان ارزشمندت را برای مطالعه این سایت قرار دادی و ما را انتخاب کردید.

ما در این وب سایت به آموزش مهارت‌های توسعه فردی ، ارتباطی، فن بیان و همچنین تندخوانی و مدیریت کسب و کار می پردازیم و البته هر آن چیزی که برای یک زندگی موثرتر و حرفه‌ای‌تر نیاز است.

در حقیقت در این سایت سعی بر آن بوده است تا با آموزشهای ساده،علمی و موثر هر کسی در هر جایی، زندگی خود را ارتقا دهد تا جهان را به محل بهتری برای زندگی خود تبدیل نماییم.
در این وب سایت ضمن آموزش‌های رایگان ، به ارائه دوره‌ها، محصولات و مباحث آموزشی در حوزه های مهارت های ارتباطی، فروش و بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، کسب و کار، توسعه و بهبود  فردی ، آموزش های تقویت حافظه و تندخوانی ، فن بیان و سخنرانی و ارتباط موثر پرداخته شده است.

خدمات سایت معینی :‌

کارگاه های حضوری و وبینارها :‌

مجموعه معینی از اساتید آموزش دیده و حرفه‌ای در بالاترین سطح آموزشی تشکیل شده است. به این ترتیب در حضور این اساتید، فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری وجود دارد. کلاس‌ها و دوره های حضوری تخصصی با بالاترین استانداردها. کلاس‌ها طوری طراحی شده‌اند که در یک فضای امن و استاندارد مهارت‌ها را تمرین کنید تا با بالاترین کیفیت یادبگیرید.

محصولات منحصر بفرد و بومی سازی شده :‌

تیم مجموعه معینی تمام تلاش خود را بر این قرارداده است که توسط ارایه محصولات با کیفیت در جهت رفع کمبودهای آموزشی (به ویژه آموزش‌هایی که در هیچ مقطعی از آموزش و پرورش ما وجود ندارد و ارائه نمی‌شود) مناسب با شرایط جامعه تهیه کند و به این ترتیب سطح کیفی آموزش را گام به گام در کشور ارتقا دهد. ما می دانیم که آموزش، مهم‌ترین رکن پیشرفت و تعالی یک جامعه است.

همکاری با مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزشی :

باور ما بر این است که آموزش های مربوط به رشد فردی می بایست از دوران مدرسه و داتشگاه برای افراد انجام شود. از اینرو این مجموعه همواره یکی از اهداف اصلی خود را آموزش در مراکز و موسسات آموزشی قرار داده است. 

همکاری با سازمان ها و ادارات :

رسالت این مجموعه آموزش بدون مرز و همچنین کمک به افراد برای ساخت جامعه ایی بهتر است. این مجموعه همکاری با نهاد ها، سازمان های مختلف را در دستور کار خود قرار داده است.